- -16,36 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Инхалатори |
|
| Tip produs | Aparat aerosoli |
| Pentru | Familie, Деца, Бебета |
| Culoare | Alb |
| Continut pachet | 1 х Маска за възрастни, 1 x Мундщук, Instructiuni de folosire, 1 х Контейнер за медикаменти, Детска и за възрастен маски, 1 x USB кабел, 1 x Торбичка за съхранение |
| Functii | Portabil, Mod liniștit, Auto-shut off |
| Metoda nebulizare | Компресия |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Capacitate vaporizare (ml/min) | 0.25 |
| Timp operare | 75 min |
| Timp racire | 40 min |
| Inaltime | 11.5 cm |
| Latime | 5.9 cm |
| Lungime | 4.8 cm |
| Garanție | 60 luni |