- -16,36 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Инхалатори |
|
| Тип продукт | Аерозолен апарат |
| Цвят | Бял |
| Функции | Преносим |
| Метод на инхалация | Компресия |
| Захранване | Акумулатор |
| Ниво на шум | 42 dB |
| Размер на частици за филтриране (μm) | 3.89 |
| Капацитет на пулверизиране (мл/мин) | 0.4 |
| Време на работа | 20 min |
| Време охлаждане | 40 min |
| Височина | 11.2 cm |
| Ширина | 6.2 cm |
| Дължина | 4.6 cm |
| Гаранция | 60 месеца |