- -16,36 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Инхалатори |
|
| Tip produs | Aparat aerosoli |
| Culoare | Alb |
| Functii | Portabil |
| Metoda nebulizare | Компресия |
| Tip alimentare | Acumulator |
| Nivel zgomot | 42 dB |
| Dimensiune particule filtrate (μm) | 3.89 |
| Capacitate vaporizare (ml/min) | 0.4 |
| Timp operare | 20 min |
| Timp racire | 40 min |
| Inaltime | 11.2 cm |
| Latime | 6.2 cm |
| Lungime | 4.6 cm |
| Garanție | 60 luni |