- -6,65 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Измерване на кръвно налягане |
|
| Цвят | Сив |
| Тип функциониране | Електронен |
| Функции | Преносим, История на ползванията |
| Част от тялото | Китка |
| Тип употреба | Домашна |
| Захранване | Батерии |
| Необходими батерии | 2 x 1,5 V AAA |
| Максимална памет (измервания) | 120 |
| Обиколка на маншета | 13,5 - 21,5 см |
| Височина | 9 cm |
| Ширина | 9 cm |
| Дължина | 10 cm |
| Тегло | 0.200 Kg |