- -6,65 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Измерване на кръвно налягане |
|
| Χρώμα | Γκρι |
| Τύπος λειτουργίας | Ηλεκτρονικός |
| Λειτουργίες | Φορητός, Ιστορικό χρήσης |
| Μέρος του σώματος | Καρπός του χεριού |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 2 x 1,5 V AAA |
| Μέγιστη μνήμη (μετρήσεις) | 120 |
| Περιφέρεια περιχειρίδας | 13,5 - 21,5 εκ |
| Υψος | 9 cm |
| Πλάτος | 9 cm |
| Μήκος | 10 cm |
| Βάρος | 0.200 Kg |