- -14,83 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Измерване на кръвно налягане |
|
| Цвят | Бял |
| Тип функциониране | Електронен |
| Функции | Автоматично спиране |
| Част от тялото | Ръце |
| Предимства | Индикатор за аритмия, Измерване на кръвното налягане, LCD дисплей, Индикатор за правилно поставяне на маншета, Индикатор за изтощена батерия |
| Тип употреба | Домашна |
| Захранване | Батерии, Мрежово |
| Необходими батерии | 4 x Батерии AA 1.5V |
| Обиколка на маншета | 22-42 cm |
| Височина | 16.4 cm |
| Ширина | 12 cm |
| Дължина | 8 cm |
| Гаранция | 60 месеца |