- -14,83 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Измерване на кръвно налягане |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Τύπος λειτουργίας | Ηλεκτρονικός |
| Λειτουργίες | Αυτόματη διακοπή |
| Μέρος του σώματος | Χέρια |
| Πλεονεκτήματα | Индикатор за аритмия, Измерване на кръвното налягане, οθόνη LCD, Индикатор за правилно поставяне на маншета, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες, Σε σύνδεση |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 4 x Батерии AA 1.5V |
| Περιφέρεια περιχειρίδας | 22-42 cm |
| Υψος | 16.4 cm |
| Πλάτος | 12 cm |
| Μήκος | 8 cm |
| Εγγύηση | 60 μήνες |