- -15,80 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кафемашини |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Съдържание пакет | 1 x Кафемашина |
| Мощност | 1000 W |
| Функции | Индикатор за нивото на водата, Автоматично изключване, Таймер, Подвижен, миещ се филтър, Защита против прегряване, Части подходящи за съдомиялна, Подвижен воден резервоар |
| Употреба | Домашна |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Захранване | Мляно |
| Използване за | Кафе |
| Материал контейнер | Стъкло |
| Брой чаши | 10, 15 |
| Височина | 33 cm |
| Ширина | 21 cm |
| Дължина | 24 cm |
| Тегло | 1.42 Kg |
| Капацитет на контейнера | 1.2 l |
| Цвят | Черен |
| Гаранция | 24 месеца |