- -15,80 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кафемашини |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Καφετιέρα |
| Εξουσία | 1000 W |
| Λειτουργίες | Ένδειξη στάθμης νερού, Αυτόματη απενεργοποίηση, Χρονοδιακόπτης, Подвижен, миещ се филтър, Προστασία από υπερθέρμανση, Ανταλλακτικά που πλένονται στο πλυντήριο πιάτων, Αφαιρούμενη δεξαμενή νερού |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Αλεσμένο |
| Χρησιμοποιήστε για | Καφές |
| Υλικό εμπορευματοκιβωτίων | Γυαλί |
| Αριθμός φλυτζανιών | 10, 15 |
| Υψος | 33 cm |
| Πλάτος | 21 cm |
| Μήκος | 24 cm |
| Βάρος | 1.42 Kg |
| Χωρητικότητα κοντέινερ | 1.2 l |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εγγύηση | 24 μήνες |