- -127,82 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Кафемелачки |
|
| Цвят | Червен |
| Мощност | 150 W |
| Функции | Настройка на градусите на мелене, Подвижна купа |
| Употреба | Домашна |
| Капацитет | 340 g |
| Височина | 38 cm |
| Ширина | 13 cm |
| Дълбочина | 21 cm |
| Дължина на кабела | 99 cm |
| Тегло | 2.94 Kg |
| Color | Червен |
| Гаранция | 60 месеца |