- -127,82 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Кафемелачки |
|
| Culoare | Rosu |
| Putere | 150 W |
| Functii | Setarea gradelor de măcinare, Bowl mobil |
| Utilizare | Intern |
| Capacitate | 340 g |
| Inaltime | 38 cm |
| Latime | 13 cm |
| Adancime | 21 cm |
| Lungime cablu | 99 cm |
| Greutate | 2.94 Kg |
| Culoare | Rosu |
| Garanție | 60 luni |