- -4,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кантари |
|
| Тип дисплей | Дигитален |
| Вид кантар | Електронен |
| Smart | Да |
| Цвят | Бял/Сив |
| Материал | Пластмаса, Закалено стъкло |
| Съдържание пакет | 1 Х Кантар |
| Захранване | Батерии |
| Необходими батерии | 3 x AAA |
| Максимално поддържано тегло | 150 Kg |
| Мерна единица | Фунт - lb, Килограм - kg |
| Брой запаметени потребители | 36 |
| Измервани стойности | Процент мастна тъкан (%), Тегло на тялото (kg), Процент вода (%), Процент мускулатура (%), Индекс на телесна маса, Kостна маса (kg), Основна метаболитна скорост, Висцерална мазнина |
| Част от тялото | Тяло |
| Тип употреба | Домашна |
| Точност на измерване (+/-) | 50 g |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 30 cm |
| Тегло | 1.45 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |