- -4,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кантари |
|
| Τύπος οθόνης | Ψηφιακό |
| Τύπος ζυγών | Ηλεκτρονικός |
| Εξυπνος | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό/Γκρι |
| Υλικό | Πλαστικό, Σκληρυμένο γυαλί |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 Χ Κλίμακα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 3 x AAA |
| Μέγιστο διατηρημένο βάρος | 150 Kg |
| Μονάδα | Λίβρα - lb, Κιλό - kg |
| Αριθμός αποθηκευμένων χρηστών | 36 |
| Μετρημένες τιμές | Ποσοστό λιπώδους ιστού (%), Βάρος σώματος (kg), Ποσοστό νερού (%), Μυϊκό ποσοστό (%), Δείκτη μάζας σώματος, Οστική μάζα (kg), Основна метаболитна скорост, Σπλαχνικό λίπος |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Ακρίβεια μέτρησης (+/-) | 50 g |
| Πλάτος | 30 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Βάρος | 1.45 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |