- Изчерпано
С голям, лесен за четене дисплей и широка платформа (30 x 30 cm), кантарът Premiss от Tefal осигурява изключителен комфорт при употреба.
С голям капацитет до 150 kg и прецизна градация през 100 g, кантарът е подходящ за ежедневна употреба от цялото семейство
Ултратънката конструкция висока едва 22 mm позволява компактно съхранение, когато не се използва
Претеглянето е лесно благодарение на интелигентните функции: просто застанете върху кантара и той се включва автоматично, като можете да използвате метрични мерни единици (kg) или имперски (st, lbs) за по-голямо удобство. Кантарът се изключва автоматично, ако не го използвате за 5 секунди.
Гладката платформа от темперирано стъкло се почиства лесно за оптимална хигиена.
С приложена литиева батерия кантарът е готов за незабавна употреба веднага след отварянето.
- Автоматично изключване / включване
- Мерни единици: kg / lb / st
- Дигитален дисплей: 65 x 28 мм
- Материал: Закалено стъкло
- Тънък корпус: 22 мм
- Размери: 315 х 315 мм
- Максимално тегло: 150 кг
- Лесен за почистване
- Удобен за съхранение
- Неплъзгащ се
- Захранване: Батерии CR2032
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
С голям, лесен за четене дисплей и широка платформа (30 x 30 cm), кантарът Premiss от Tefal осигурява изключителен комфорт при употреба.
С голям капацитет до 150 kg и прецизна градация през 100 g, кантарът е подходящ за ежедневна употреба от цялото семейство
Ултратънката конструкция висока едва 22 mm позволява компактно съхранение, когато не се използва
Претеглянето е лесно благодарение на интелигентните функции: просто застанете върху кантара и той се включва автоматично, като можете да използвате метрични мерни единици (kg) или имперски (st, lbs) за по-голямо удобство. Кантарът се изключва автоматично, ако не го използвате за 5 секунди.
Гладката платформа от темперирано стъкло се почиства лесно за оптимална хигиена.
С приложена литиева батерия кантарът е готов за незабавна употреба веднага след отварянето.
- Автоматично изключване / включване
- Мерни единици: kg / lb / st
- Дигитален дисплей: 65 x 28 мм
- Материал: Закалено стъкло
- Тънък корпус: 22 мм
- Размери: 315 х 315 мм
- Максимално тегло: 150 кг
- Лесен за почистване
- Удобен за съхранение
- Неплъзгащ се
- Захранване: Батерии CR2032
Техническо описание
Кантари |
|
| Тип дисплей | Дигитален |
| Вид кантар | Електронен |
| Smart | Да |
| Цвят | Бял |
| Материал | Закалено стъкло |
| Захранване | Батерии |
| Максимално поддържано тегло | 150 Kg |
| Мерна единица | Фунт - lb, Килограм - kg, Камък - кам |
| Разделение | 100 g |
| Измервани стойности | Тегло на тялото (kg) |
| Част от тялото | Тяло |
| Тип употреба | Домашна |
| Точност на измерване (+/-) | 100 g |
| Ширина | 31.5 cm |
| Дължина | 31.5 cm |