- Χωρίς απόθεμα
Με μεγάλη, ευανάγνωστη οθόνη και ευρεία πλατφόρμα (30 x 30 cm), η ζυγαριά Premiss της Tefal παρέχει εξαιρετική άνεση στη χρήση.
Με μεγάλη χωρητικότητα έως 150 kg και ακριβή διαβάθμιση σε 100 g, η ζυγαριά είναι κατάλληλη για καθημερινή χρήση από όλη την οικογένεια
Ο εξαιρετικά λεπτός σχεδιασμός με ύψος μόλις 22 mm επιτρέπει τη συμπαγή αποθήκευση όταν δεν χρησιμοποιείται
Το ζύγισμα είναι εύκολο χάρη στις έξυπνες λειτουργίες: απλώς σταθείτε στη ζυγαριά και ενεργοποιείται αυτόματα και μπορείτε να χρησιμοποιήσετε μετρικές (kg) ή αυτοκρατορικές μονάδες (st, lbs) για μεγαλύτερη ευκολία. Η ζυγαριά απενεργοποιείται αυτόματα εάν δεν τη χρησιμοποιήσετε για 5 δευτερόλεπτα.
Η λεία πλατφόρμα από σκληρυμένο γυαλί καθαρίζεται εύκολα για βέλτιστη υγιεινή.
Με την ενσωματωμένη μπαταρία λιθίου, η ζυγαριά είναι έτοιμη για άμεση χρήση αμέσως μετά το άνοιγμα.
- Αυτόματη απενεργοποίηση / ενεργοποίηση
- Μονάδες μέτρησης: kg / lb / st
- Ψηφιακή οθόνη: 65 x 28 mm
- Υλικό: σκληρυμένο γυαλί
- Λεπτό σώμα: 22 mm
- Διαστάσεις: 315 x 315 mm
- Μέγιστο βάρος: 150 κιλά
- Εύκολο στο καθάρισμα
- Βολικό στην αποθήκευση
- Αντιολισθητικό
- Τροφοδοσία: μπαταρίες CR2032
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Με μεγάλη, ευανάγνωστη οθόνη και ευρεία πλατφόρμα (30 x 30 cm), η ζυγαριά Premiss της Tefal παρέχει εξαιρετική άνεση στη χρήση.
Με μεγάλη χωρητικότητα έως 150 kg και ακριβή διαβάθμιση σε 100 g, η ζυγαριά είναι κατάλληλη για καθημερινή χρήση από όλη την οικογένεια
Ο εξαιρετικά λεπτός σχεδιασμός με ύψος μόλις 22 mm επιτρέπει τη συμπαγή αποθήκευση όταν δεν χρησιμοποιείται
Το ζύγισμα είναι εύκολο χάρη στις έξυπνες λειτουργίες: απλώς σταθείτε στη ζυγαριά και ενεργοποιείται αυτόματα και μπορείτε να χρησιμοποιήσετε μετρικές (kg) ή αυτοκρατορικές μονάδες (st, lbs) για μεγαλύτερη ευκολία. Η ζυγαριά απενεργοποιείται αυτόματα εάν δεν τη χρησιμοποιήσετε για 5 δευτερόλεπτα.
Η λεία πλατφόρμα από σκληρυμένο γυαλί καθαρίζεται εύκολα για βέλτιστη υγιεινή.
Με την ενσωματωμένη μπαταρία λιθίου, η ζυγαριά είναι έτοιμη για άμεση χρήση αμέσως μετά το άνοιγμα.
- Αυτόματη απενεργοποίηση / ενεργοποίηση
- Μονάδες μέτρησης: kg / lb / st
- Ψηφιακή οθόνη: 65 x 28 mm
- Υλικό: σκληρυμένο γυαλί
- Λεπτό σώμα: 22 mm
- Διαστάσεις: 315 x 315 mm
- Μέγιστο βάρος: 150 κιλά
- Εύκολο στο καθάρισμα
- Βολικό στην αποθήκευση
- Αντιολισθητικό
- Τροφοδοσία: μπαταρίες CR2032
Χαρακτηριστικά
Кантари |
|
| Τύπος οθόνης | Ψηφιακό |
| Τύπος ζυγών | Ηλεκτρονικός |
| Εξυπνος | Ναι |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Σκληρυμένο γυαλί |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Μέγιστο διατηρημένο βάρος | 150 Kg |
| Μονάδα | Λίβρα - lb, Κιλό - kg, Πέτρα - πέτρα |
| Διαχωρισμός | 100 g |
| Μετρημένες τιμές | Βάρος σώματος (kg) |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Ακρίβεια μέτρησης (+/-) | 100 g |
| Πλάτος | 31.5 cm |
| Μήκος | 31.5 cm |