- -5,11 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кантари |
|
| Тип дисплей | Дигитален |
| Вид кантар | Електронен |
| Smart | Не |
| Цвят | Жълт |
| Материал | Закалено стъкло |
| Захранване | Батерии |
| Ключови характеристики | Автоматично изключване |
| Необходими батерии | 1 CR2032 3V |
| Максимално поддържано тегло | 180 Kg |
| Мерна единица | Фунт - lb, Килограм - kg |
| Разделение | 1 g |
| Измервани стойности | Тегло на тялото (kg) |
| Част от тялото | Тяло |
| Тип употреба | Домашна |
| Точност на измерване (+/-) | 100 g |
| Тегло | 1 Kg |