- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кантари |
|
| Τύπος οθόνης | Ψηφιακό |
| Τύπος ζυγών | Ηλεκτρονικός |
| Εξυπνος | Οχι |
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Υλικό | Σκληρυμένο γυαλί |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 1 CR2032 3V |
| Μέγιστο διατηρημένο βάρος | 180 Kg |
| Μονάδα | Λίβρα - lb, Κιλό - kg |
| Διαχωρισμός | 1 g |
| Μετρημένες τιμές | Βάρος σώματος (kg) |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Ακρίβεια μέτρησης (+/-) | 100 g |
| Βάρος | 1 Kg |