- -5,11 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Кантари |
|
| Тип дисплей | Дигитален |
| Вид кантар | Електронен |
| Smart | Не |
| Цвят | Сребрист |
| Материал | Закалено стъкло |
| Съдържание пакет | 1 х Дигитален кантар |
| Захранване | Батерии |
| Ключови характеристики | Автоматично изключване, Индикатор за изтощена батерия, Индикатор за претоварване, Автоматично нулиране, Неплъзгащи се крачета, LED дисплей |
| Необходими батерии | 2 x 1,5 V AAA |
| Максимално поддържано тегло | 180 Kg |
| Мерна единица | Фунт - lb, Килограм - kg |
| Разделение | 100 g |
| Измервани стойности | Тегло на тялото (kg) |
| Част от тялото | Тяло |
| Тип употреба | Домашна |
| Точност на измерване (+/-) | 100 g |
| Ширина | 30 cm |
| Дължина | 30 cm |
| Тегло | 1.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |