- -5,11 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кантари |
|
| Τύπος οθόνης | Ψηφιακό |
| Τύπος ζυγών | Ηλεκτρονικός |
| Εξυπνος | Οχι |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Υλικό | Σκληρυμένο γυαλί |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Ψηφιακή ζυγαριά |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Μπαταρίες |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Αυτόματη απενεργοποίηση, Ένδειξη χαμηλής μπαταρίας, Ένδειξη υπερφόρτωσης, Автоматично нулиране, Αντιολισθητικά πόδια, Οθόνη LED |
| Απαιτούνται μπαταρίες | 2 x 1,5 V AAA |
| Μέγιστο διατηρημένο βάρος | 180 Kg |
| Μονάδα | Λίβρα - lb, Κιλό - kg |
| Διαχωρισμός | 100 g |
| Μετρημένες τιμές | Βάρος σώματος (kg) |
| Μέρος του σώματος | Σώμα |
| Είδος χρήσης | Σπιτικό |
| Ακρίβεια μέτρησης (+/-) | 100 g |
| Πλάτος | 30 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Βάρος | 1.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |