- -81,81 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Миещ се |
| Тип компресор | Ротативен |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 12000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 35 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 18 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 43 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | 15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Дистанционно, Auto Restart, Sleep, Auto Clean, I Feel |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1300 W |
| Номинална консумация (отопление) | 1500 W |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 1.4 |
| Дебит на въздуха | 520 м³/н, 350 м³/н, 400 м³/н, 280 м³/н, 480 м³/н, 590 м³/н |
| Ниво на шум | 24 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 77.9 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 18.5 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 26 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 8.2 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дебит Външно устройство | 1950 м³/н |
| Ниво на шум Външно устройство | 64 dB |
| Дължина Външно устройство | 73.2 cm |
| Ширина Външно устройство | 33 cm |
| Височина Външно устройство | 55 cm |
| Тегло Външно устройство | 25 Kg |