- -81,81 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Πλενόμενος |
| Τύπος συμπιεστή | Περιστροφικός |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 12000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 35 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 18 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 43 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | 15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Τηλεκοντρόλ, Auto Restart, Sleep, Auto Clean, I Feel |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1300 W |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1500 W |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Αφαίρεση υγρασίας (l/h) | 1.4 |
| Ροή αέρα | 520 m³/n, 350 m³/n, 400 m³/n, 280 m³/n, 480 m³/n, 590 m³/n |
| Επίπεδο θορύβου | 24 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 77.9 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 18.5 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 26 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 8.2 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Ροή εξωτερική συσκευή | 1950 m³/n |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 64 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 73.2 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 33 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 55 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 25 Kg |