- -40,90 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип продукт | Мобилен |
| Капацитет на затопляне | 12000 BTU |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Под |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 12000 BTU |
| Брой скорости на вентилатора | 3 |
| Включен монтажен комплект | Да |
| Специални функции | Дистанционно, Вентилатор, Нощен режим, Влагоулавяне, Охлаждане и отопление |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 290 |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 3200 W |
| Номинален капацитет на отопление | 2900 W |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1230 W |
| Номинална консумация (отопление) | 1035 W |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A |
| Енергийна ефективност при отопление | A |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 1.5 |
| Дебит на въздуха | 300 м³/н |
| Ниво на шум | 63 dB |
| Тегло Вътрешно устройство | 35 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |