- -40,90 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Φορητό |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 12000 BTU |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 3 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Ναι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Τηλεκοντρόλ, Ανεμιστήρας, Нощен режим, Απορρόφηση υγρασίας, Охлаждане и отопление |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 290 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 3200 W |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 2900 W |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 1230 W |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 1035 W |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A |
| Αφαίρεση υγρασίας (l/h) | 1.5 |
| Ροή αέρα | 300 m³/n |
| Επίπεδο θορύβου | 63 dB |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 35 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |