- -81,81 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Rotary |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 9000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 17 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 9000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 9000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 50 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Таймер, Тих режим, Безшумна работа, Wi-FI, Нощен режим, Режим Турбо, Изсушаване, Интелигентно обезскрежаване, Автодиагностика, Ниско ниво на шум |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.3 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 56 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 19.4 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 80.5 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 28.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 7.6 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 56 dB |
| Дължина Външно устройство | 27 cm |
| Ширина Външно устройство | 72 cm |
| Височина Външно устройство | 49.5 cm |
| Тегло Външно устройство | 23.2 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |