- -81,81 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Rotary |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 9000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 17 м² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 9000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 9000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 50 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης, Αθόρυβη λειτουργία, Αθόρυβη λειτουργία, Wi-FI, Нощен режим, Λειτουργία Turbo, Αποξήρανση, Интелигентно обезскрежаване, Автодиагностика, Ниско ниво на шум |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.3 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 56 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 19.4 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 80.5 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 28.5 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 7.6 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 56 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 27 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 72 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 49.5 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 23.2 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |