- -127,82 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Самопочистване |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 23 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 16 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 49 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Автоматично рестартиране |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.19 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.03 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 52 dB |
| Ширина Вътрешно устройство | 79.2 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 20.1 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 8.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ширина Външно устройство | 70.5 cm |
| Височина Външно устройство | 53 cm |
| Тегло Външно устройство | 22.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |