- -127,82 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Αυτοκαθαριζόμενο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 23 м² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | 16 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 49 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -20 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτόματη επανεκκίνηση |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.19 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.03 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 52 dB |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 79.2 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 20.1 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 8.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 70.5 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 53 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 22.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |