- -65,00 €
- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Роторен |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 20 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 9000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15°C |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 53°C |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20°C |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24°C |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Sleep, Бързо охлаждане, Бързо нагряване, 3D Air Flow, 4D air flow |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 2.6 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 2.61 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 0.825 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 0.767 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.15 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.4 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 1 |
| Ниво на шум | 60 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 26.7 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 76.4 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 32.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 7 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 60 dB |
| Дължина Външно устройство | 31 cm |
| Ширина Външно устройство | 76.5 cm |
| Височина Външно устройство | 48.1 cm |
| Тегло Външно устройство | 19 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |