- -65,00 €
- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Роторен |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 20 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 9000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15°C |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 53°C |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20°C |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24°C |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Sleep, Răcire rapidă, Бързо нагряване, 3D Air Flow, 4D air flow |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 2.6 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 2.61 kW |
| Consum nominal (răcire) | 0.825 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.767 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Coeficient de răcire EER | 3.15 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 1 |
| Nivel de zgomot | 60 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 26.7 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 76.4 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 32.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 7 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 60 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 31 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 76.5 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 48.1 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 19 Kg |
| Garanție | 36 luni |