- -190,00 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | HEPA |
| Тип компресор | Роторен |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 60 м² |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 24000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15°C |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 53°C |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20°C |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24°C |
| Брой скорости на вентилатора | 7 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Sleep, Режим ECO, Wi-FI, Бързо охлаждане, I Feel, Бързо нагряване, 3D Air Flow, 4D Airflow |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 6.81 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 6.87 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 2.257 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 2.063 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.11 |
| Коефицент на затопляне COP | 3.33 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 1.8 |
| Ниво на шум | 58 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 22 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 101 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 31.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 13 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 67 dB |
| Дължина Външно устройство | 38 cm |
| Ширина Външно устройство | 92 cm |
| Височина Външно устройство | 69.9 cm |
| Тегло Външно устройство | 38 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |