- -190,00 €

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | HEPA |
| Tip compresor | Роторен |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 60 м² |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 24000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15°C |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 53°C |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20°C |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24°C |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 7 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Sleep, Mod ECO, Wi-FI, Răcire rapidă, I Feel, Бързо нагряване, 3D Air Flow, 4D Airflow |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 6.81 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 6.87 kW |
| Consum nominal (răcire) | 2.257 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 2.063 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Coeficient de răcire EER | 3.11 |
| Coeficient de încălzire COP | 3.33 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 1.8 |
| Nivel de zgomot | 58 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 22 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 101 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 31.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 13 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 67 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 38 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 92 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 69.9 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 38 Kg |
| Garanție | 24 luni |