- -76,69 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Филтър за фини прахови частици PM2.5 |
| Тип компресор | Инверторен |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 25 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -10 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 43 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Aerowings |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 220 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 3.4 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 3.84 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.07 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.05 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.2 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 1.9 |
| Дебит на въздуха | 678 м³/н |
| Ниво на шум | 20 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 20.9 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 77.9 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 29 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 8 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 50 dB |
| Дължина Външно устройство | 28.9 cm |
| Ширина Външно устройство | 78 cm |
| Височина Външно устройство | 54.2 cm |
| Тегло Външно устройство | 25 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |