- -76,69 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Филтър за фини прахови частици PM2.5 |
| Tip compresor | Inverter |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 25 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 12000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -10 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 43 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Aerowings |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Capacitate nominală de răcire | 3.4 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 3.84 kW |
| Consum nominal (răcire) | 1.07 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 1.05 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.2 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 1.9 |
| Flux de aer | 678 м³/н |
| Nivel de zgomot | 20 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 20.9 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 77.9 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 29 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 8 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 50 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 28.9 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 78 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 54.2 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 25 Kg |
| Garanție | 24 luni |