(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Active Carbon |
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 38 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 24000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 43 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -22 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Самодиагностика, Тих режим, Режим ECO, Wi-FI, Бързо охлаждане, Auto Swing, 24 ч таймер, Self Diagnosis, Гласов контрол |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Номинален капацитет на охлаждане | 7 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 7.5 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 0.71 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 0.69 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 7.9 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.6 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 2.2 |
| Ниво на шум | 63 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 100.8 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 21.7 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 32.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 12 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дължина Външно устройство | 90 cm |
| Ширина Външно устройство | 34 cm |
| Височина Външно устройство | 75 cm |
| Гаранция | 24 месеца |