(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Active Carbon |
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior |
| Tip produs | Standard |
| Zona de acoperire recomandată | 38 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 24000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 43 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -22 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu, Mod liniștit, Mod ECO, Wi-FI, Răcire rapidă, Auto Swing, 24 ч таймер, Self Diagnosis, Control vocal |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Capacitate nominală de răcire | 7 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 7.5 kW |
| Consum nominal (răcire) | 0.71 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.69 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 7.9 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 2.2 |
| Nivel de zgomot | 63 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 100.8 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 21.7 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 32.5 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 12 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Lungimea dispozitivului extern | 90 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 34 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 75 cm |
| Garanție | 24 luni |