- -81,81 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Миещ се филтър, Йонизиращ |
| Тип компресор | Rotary |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 24000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 50 м², 60 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 24000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 24000 BTU |
| Брой скорости на вентилатора | 4 |
| Инвертор | Не |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Таймер, Самодиагностика, Самопочистване, Автоматичен режим, Режим ECO, Wi-FI, Бързо охлаждане, I Feel, 3D въздушен поток, Бързо нагряване, Скрит дисплей, Режим Турбо, Автоматично рестартиране, Двоен дренаж, Интелигентно обезскрежаване, Засичане на течове, Запаметяване позицията на жалузите, AntiFungus |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.1 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 2 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 220 мм |
| Ширина Вътрешно устройство | 1010 мм |
| Височина Вътрешно устройство | 315 мм |
| Тегло Вътрешно устройство | 13 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дължина Външно устройство | 380 мм |
| Ширина Външно устройство | 920 мм |
| Височина Външно устройство | 699 мм |
| Тегло Външно устройство | 40 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |