- -81,81 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Filtru de spălare, Ionizator |
| Tip compresor | Rotary |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 24000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 50 m², 60 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 24000 BTU |
| Capacitate de racire | 24000 BTU |
| Numărul de viteze ale ventilatorului | 4 |
| Invertor | Nu |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Diagnostic propriu, Auto-curățare, Mod automat, Mod ECO, Wi-FI, Răcire rapidă, I Feel, 3D Air Flow , Бързо нагряване, Скрит дисплей, Functie Turbo, Reboot automat, Двоен дренаж, Интелигентно обезскрежаване, Засичане на течове, Запаметяване позицията на жалузите, AntiFungus |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.1 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 2 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 220 mm |
| Latime Dispozitiv intern | 1010 мм |
| Înălțime Dispozitiv intern | 315 мм |
| Greutate Dispozitiv intern | 13 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Lungimea dispozitivului extern | 380 мм |
| Latime Dispozitiv extern | 920 мм |
| Înălțime Dispozitiv extern | 699 мм |
| Greutate Dispozitiv extern | 40 Kg |
| Garanție | 24 месеца |