- -117,60 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 25 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 12000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 12000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 50 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Тих режим на работа, Интелигентно подгряване, Регулиране на мощността |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 3.6 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 2.7 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Дебит на въздуха | 540 м³/н |
| Ниво на шум | 55 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 19.4 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 80.5 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 28.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 7.6 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дебит Външно устройство | 1800 м³/н |
| Ниво на шум Външно устройство | 63 dB |
| Дължина Външно устройство | 27 cm |
| Ширина Външно устройство | 72 cm |
| Височина Външно устройство | 49.5 cm |
| Тегло Външно устройство | 23.2 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |