- -117,60 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 25 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 12000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 50 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αθόρυβος τρόπος λειτουργίας, Интелигентно подгряване, Регулиране на мощността |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 3.6 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 2.7 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Ροή αέρα | 540 м³/н |
| Επίπεδο θορύβου | 55 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 19.4 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 80.5 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 28.5 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 7.6 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Ροή εξωτερική συσκευή | 1800 м³/н |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 63 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 27 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 72 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 49.5 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 23.2 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |