- -66,51 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Съдържание пакет | 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Мобилен |
| Препоръчителна зона на покритие | 35 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Под |
| Основен капацитет | 9000 BTU |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Нощен режим на работа, Тих режим на работа, Функция изсушаване |
| Функции на климатика | Охлаждане, Вентилация, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R290 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+ |
| Цвят вътрешно тяло | БЯЛ/ЧЕРЕН |
| Ниво на шум | 64 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 40 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 46 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 80 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 33.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |