- -66,51 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- 9000 BTU
- Putere de răcire: 2,6 kW
- Suprafața maximă de răcire: 35 m² (aprox. 88 m³)
- Clasa energetică de răcire: A+
- Rata de eficiență energetică nominală (EERrated): 3,1
- Consum de energie: 0,8 kWh pe 60 de minute (test standard)
- Agent frigorific: R290 (natural, cu potențial scăzut de încălzire globală)
- Nivel de putere acustică: 50 dB(A)
- Nivel de putere acustică în modul răcire (LWA): 64 dB
- Dimensiuni (HxLxP): 80 x 46 x 40 cm
- Mânere și roți încorporate pentru deplasare ușoară
- Furtun de evacuare a aerului încorporat pentru instalare și depozitare ușoară
- Greutate netă: 33,5 kg
- Culoare: alb/negru
Caracteristici: 1:
- 3 moduri automate (Bosch Easy Cool Select)
- Mod somn (lumini stinse, climă în funcție de somn)
- Mod liniștit
- Modul Auto (reglarea puterii în funcție de temperatură)
- Auto Swing (ridicare și coborâre automată a clapetei)
- Dezumidificare (până la 50 litri de apă pe zi)
- Ventilație cu 3 trepte de viteză
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Pachet de conținut | 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Mobil |
| Zona de acoperire recomandată | 35 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Sub |
| BTU | 9000 BTU |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Mod noapte, Modul liniștit de lucru, Функция изсушаване |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Ventilare, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R290 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Eficiență energetică în răcire | A+ |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb negru |
| Nivel de zgomot | 64 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 40 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 46 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 80 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 33.5 Kg |
| Garanție | 24 месеца |