- -281,21 €

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 24000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 55 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 24000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 24000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 43 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -20 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 24 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Интелигентно подгряване |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 6.8 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 8 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 2.33 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 2.62 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.6 |
| Коефицент на охлаждане EER | 3.15 |
| Коефицент на затопляне COP | 4.2 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 60 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 22 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 104 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 33 cm |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дебит Външно устройство | 3500 м³/н |
| Ниво на шум Външно устройство | 67 dB |
| Дължина Външно устройство | 34 cm |
| Ширина Външно устройство | 89 cm |
| Височина Външно устройство | 67 cm |
| Гаранция | 24 месеца |