- -281,21 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 24000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 55 м² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 24000 BTU |
| Capacitate de racire | 24000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | -15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 43 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -20 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 24 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Интелигентно подгряване |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 6.8 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 8 kW |
| Consum nominal (răcire) | 2.33 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 2.62 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Coeficient de răcire EER | 3.15 |
| Coeficient de încălzire COP | 4.2 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 60 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 22 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 104 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 33 cm |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Dispozitiv extern de flux | 3500 м³/н |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 67 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 34 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 89 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 67 cm |
| Garanție | 24 месеца |