- -117,60 €
- Изчерпано
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Този инверторен климатик предлага ефективно охлаждане и отопление, подходящо за малки до средни помещения. Благодарение на съвременната инверторна технология, уредът осигурява стабилен комфорт при по-ниска консумация на енергия. Разполага с редица полезни функции и филтри за по-чист въздух и лесна поддръжка, което го прави практичен избор за целогодишно ползване.
- Инверторна системаТехническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Карбонов, Сребърен |
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Препоръчителна зона на покритие | 25 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 9000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 48 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 32 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Самодиагностика, Автоматичен рестарт, Самопочистване, Автоматично размразяване, Влагоулавяне |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинална консумация (охлаждане) | 2.65 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 2.7 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 1.3 |
| Дебит на въздуха | 600 м³/н |
| Дължина Вътрешно устройство | 20 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 75 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 28.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 7.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дължина Външно устройство | 24.4 cm |
| Ширина Външно устройство | 64.9 cm |
| Височина Външно устройство | 45.6 cm |
| Тегло Външно устройство | 18.5 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |