- -117,60 €
- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Από άνθρακα, Сребърен |
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 25 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 9000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 48 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 32 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτοδιάγνωση, Αυτόματη επανεκκίνηση, Αυτοκαθαριζόμενο, Автоматично размразяване, Απορρόφηση υγρασίας |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Αφαίρεση υγρασίας |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 2.65 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 2.7 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.5 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Αφαίρεση υγρασίας (l/h) | 1.3 |
| Ροή αέρα | 600 м³/н |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 20 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 75 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 28.5 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 7.5 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 24.4 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 64.9 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 45.6 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 18.5 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |