- Само онлайн
- -168,73 €
Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Този инверторен климатик предлага ефективно охлаждане и отопление, подходящо за малки до средни помещения. Благодарение на съвременната инверторна технология, уредът осигурява стабилен комфорт при по-ниска консумация на енергия. Разполага с редица полезни функции и филтри за по-чист въздух и лесна поддръжка, което го прави практичен избор за целогодишно ползване.
- Охлаждане / Отопление: 18000 BTUТехническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Самопочистване, Карбонов, Сребърен |
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 18000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 40 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 16 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 49 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -15 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Самодиагностика, Автоматичен рестарт, Влагоулавяне, Размразяване |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Не |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 2.65 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 2.7 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 0.81 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 0.72 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A+ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 6.7 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 2.5 |
| Дебит на въздуха | 850 м³/н |
| Дължина Вътрешно устройство | 22.5 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 90 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 31 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 10 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Дължина Външно устройство | 25.8 cm |
| Ширина Външно устройство | 70.8 cm |
| Височина Външно устройство | 53 cm |
| Тегло Външно устройство | 22 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |