- Numai online
- -168,73 €
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Auto-curățare, Carbon, Сребърен |
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 18000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 40 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 18000 BTU |
| Capacitate de racire | 18000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 16 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 49 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -15 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 30 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Diagnostic propriu, Repornirea automată, Dezumidificare, Dezghețarea |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Nu |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Tensiunea de alimentare | 240 V |
| Capacitate nominală de răcire | 2.65 kW |
| Capacitatea nominală de încălzire | 2.7 kW |
| Consum nominal (răcire) | 0.81 kW |
| Consum nominal (încălzire) | 0.72 kW |
| Eficiență energetică în răcire | A++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A+ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 6.7 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Eliminarea umezelii (l/h) | 2.5 |
| Flux de aer | 850 m³/h |
| Lungime Dispozitiv intern | 22.5 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 90 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 31 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 10 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Lungimea dispozitivului extern | 25.8 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 70.8 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 53 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 22 Kg |
| Garanție | 24 месеца |