- -125,00 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Самопочистване |
| Тип компресор | Инверторен |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 9000 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 25 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 9000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 9000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | 15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 53 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -30 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 20 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Автоматичен режим, Вентилатор, Wi-FI, I Feel, Нощен режим, Влагоулавяне |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.6 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Ниво на шум | 54 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 20.1 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 77.7 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 25 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 8.5 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 62 dB |
| Дължина Външно устройство | 27.6 cm |
| Ширина Външно устройство | 71.2 cm |
| Височина Външно устройство | 45.9 cm |
| Тегло Външно устройство | 22.5 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |