- -125,00 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Климатици |
|
| Tipul filtrului | Auto-curățare |
| Tip compresor | Inverter |
| Pachet de conținut | 1 x Corp exterior, 1 x Corp interior, 1 x Telecomanda |
| Tip produs | Standard |
| Capacitate de incalzire | 9000 BTU |
| Zona de acoperire recomandată | 25 m² |
| Utilizare | Intern |
| Locul de montare | Perete |
| BTU | 9000 BTU |
| Capacitate de racire | 9000 BTU |
| Temperatura minimă de răcire (- ° C) | 15 |
| Temperatura maxima de racire (° + C) | 53 |
| Temperatura minima de incalzire (° -C) | -30 |
| Temperatura maxima de incalzire (+ °C) | 20 |
| Invertor | Da |
| Kit de montare inclus | Nu |
| Caracteristici speciale | Mod automat, Ventilator, Wi-FI, I Feel, Modul de noapte, Dezumidificare |
| Functii de aer conditionat | Răcire, Incalzire, Ventilare, Dezumidificare |
| Tehnologia Wi-Fi | Da |
| Tipul de agent frigorific | R 32 |
| Eficiență energetică în răcire | A+++ |
| Eficienta energetica in incalzire | A++ |
| Coeficient de răcire sezonier SEER | 8.5 |
| Coeficient de încălzire sezonieră SCOP | 4.6 |
| Culoarea caroseriei de interior | Alb |
| Nivel de zgomot | 54 dB |
| Lungime Dispozitiv intern | 20.1 cm |
| Latime Dispozitiv intern | 77.7 cm |
| Înălțime Dispozitiv intern | 25 cm |
| Greutate Dispozitiv intern | 8.5 Kg |
| Culoarea caroseriei în aer liber | Alb |
| Nivel de zgomot Dispozitiv extern | 62 dB |
| Lungimea dispozitivului extern | 27.6 cm |
| Latime Dispozitiv extern | 71.2 cm |
| Înălțime Dispozitiv extern | 45.9 cm |
| Greutate Dispozitiv extern | 22.5 Kg |
| Garanție | 36 месеца |