- -150,00 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Климатици |
|
| Тип филтър | Самопочистване |
| Тип компресор | Инверторен, Rotary |
| Съдържание пакет | 1 x Външно тяло, 1 x Вътрешно тяло, 1 x Дистанционно |
| Тип продукт | Стандартен |
| Капацитет на затопляне | 18500 BTU |
| Препоръчителна зона на покритие | 50 м² |
| Употреба | Домашна |
| Място за монтиране | Стена |
| Основен капацитет | 18000 BTU |
| Капацитет охлаждане | 18000 BTU |
| Минимална температура при охлаждане (-°C) | -15 |
| Максимална температура при охлаждане (°+C) | 53 |
| Минимална температура при отопление (°-C) | -30 |
| Максимална температура при отопление (+°C) | 30 |
| Брой скорости на вентилатора | 7 |
| Инвертор | Да |
| Включен монтажен комплект | Не |
| Специални функции | Таймер, Самодиагностика, Turbo, Wi-FI, Нощен режим, iFeel, Златист ламел (антикорозионно покритие), Изсушаване, Автоматична защита, Размразяване |
| Функции на климатика | Охлаждане, Топлене, Вентилация, Премахване на влагата |
| Технология Wi-Fi | Да |
| Тип хладилен агент | R 32 |
| Захранващо напрежение | 240 V |
| Номинален капацитет на охлаждане | 5.26 kW |
| Номинален капацитет на отопление | 5.6 kW |
| Номинална консумация (охлаждане) | 1.42 kW |
| Номинална консумация (отопление) | 1.4 kW |
| Енергийна ефективност при охлаждане | A+++ |
| Енергийна ефективност при отопление | A++ |
| Сезонен коефицент на охлаждане SEER | 8.5 |
| Сезонен коефицент на затопляне SCOP | 4.7 |
| Цвят вътрешно тяло | Бял |
| Отстраняване на влагата (л/ч) | 2 |
| Ниво на шум | 47 dB |
| Дължина Вътрешно устройство | 20.9 cm |
| Ширина Вътрешно устройство | 90.9 cm |
| Височина Вътрешно устройство | 30.5 cm |
| Тегло Вътрешно устройство | 13 Kg |
| Цвят външно тяло | Бял |
| Ниво на шум Външно устройство | 55 dB |
| Дължина Външно устройство | 38 cm |
| Ширина Външно устройство | 92.7 cm |
| Височина Външно устройство | 69.9 cm |
| Тегло Външно устройство | 41 Kg |
| Гаранция | 36 месеца |